Spółdzielnia

Karta zakupowa Społem SHD Tęcza

Karta zakupowa – elektroniczny bon towarowy wydany na okaziciela, uprawniający do jego realizacji
w Hali Targowej „Tęcza” przy ul. Bajana 1 we Wrocławiu w n/w sklepach:

1. supermarket (spożywczy) – stoisko nr 1,
2. artykuły gospodarstwa domowego agd – stoisko nr 128,
3. alkohole-kawa-herbata – stoisko nr 44/45.

Regulamin karty zakupowej

 

Gazele Biznesu

Dziennik „Puls Biznesu” po raz trzeci przyznał nam Gazelę Biznesu. Nagroda ta jest potwierdzeniem przynależności firmy do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku.Ranking sporządzany jest co roku,  autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która odpowiedzialna jest za weryfikację danych finansowych zgłaszanych przedsiębiorstw.

Celem Gazel Biznesu jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości,

Konkurs Market Roku

Konkurs Market Roku 2012 organizowany jest rok rocznie przez miesięcznik „Wiadomości Handlowe”- wysokonakładowe pismo branżowe, skierowane do sklepów spożywczych i hurtowni branży FMCG działających na rynku Polskim.

Supermarket w Hali Targowej „Tęcza” we Wrocławiu znalazł się wśród pięciu finalistów konkursu „Market Roku 2012” w kategorii duże sklepy spożywcze wyłonionych spośród kilkuset najlepszych sklepów spożywczych w Polsce. Jest to najwyższe wyróżnienie jakie może otrzymać sklep spożywczy w Polsce, stąd tym bardziej cenne jest to wyróżnienie za ogromny wkład pracy handlowców Spółdzielni w działalność własnego supermarketu. Nominacja poprzedzona była pół roczną weryfikacją zgłoszeń zawierających dane ekonomiczne sklepu oraz audytem redakcyjnym bezpośrednio przeprowadzonym w supermarkecie w Hali Targowej „Tęcza”.